Integris i systemy ERP

Integris i systemy ERP

ERP Poznań. Cóż to takiego? Choć nie każdy z nas chce podążać za nowinkami technologicznymi, skomputeryzowany świat, w którym żyjemy w pewnym sensie nas do tego zmusza. Tak jak wszystko, ma to swoje zalety i wady.

ERP Poznań to nic innego jak poznańscy specjaliści do spraw enterprise resource planning. Taki system w znacznym stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy. Średnie i duże przedsiębiorstwa często zmagają się z problemem, jakim są liczne, nieskoordynowane bazy danych. Wyobraźmy sobie, że w dużej firmie istnieje kilkanaście baz danych. I teraz pracownik, który przypuszczalnie w tej chwili rozmawia z klientem chce znaleźć jedną konkretną informację. Co robi? Przekopuje się przez całą stertę baz danych i zupełnie niepotrzebne informacje, by znaleźć tą, której szuka. To trwa, klient czeka, w końcu zaczyna się denerwować, co napędza machinę stresu. Pracownik nie może znaleźć informacji, zdenerwowany klient go pogania, czym również opóźnia znalezienie niezbędnej wiadomości, człowiek w stresie pracuje dłużej i mniej efektywnie. Jeśli do tej pory klient się nie rozłączył i nie wzmocnił czarnego PRu firmy, szukamy dalej. W końcu pracownik znalazł potrzebną informację, po czym okazało się, że jest ona nieaktualna, ponieważ bazy danych aktualizują się raz na tydzień. Takie rozwiązanie nie może być dobre dla nikogo, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, którym zależy na rozwoju, zwiększeniu zysków i dobrej opinii wśród klientów.
Przeanalizujmy tę samą sytuację, tym razem jednak firma zaopatrzona jest w system informatyczny klasy ERP. Dzwoni klient i prosi o informację, pracownik otwiera odpowiednią zakładkę w systemie i podaje odpowiedź klientowi, ten zadowolony ze sprawnego kontaktu ociepla wizerunek firmy. System ERP Poznań służy do sprawnej komunikacji i ujednoliconego działania w firmie. Tworząc jedną wspólną dla wszystkich bazę danych, umożliwia bardziej efektywną i szybszą pracę. Pracownicy nie muszą przeszukiwać całej bazy, by znaleźć to, co ich aktualnie i interesuje. Co ważne, informacje wprowadzane są tam w czasie rzeczywistym, co oznacza, ale są nieustannie aktualizowane i nie trzeba czekać na to godzinę, dzień, tydzień czy nawet jak bywa w ekstremalnych przypadkach, miesiąc. Wiąże się to również z pewnym ryzykiem wprowadzenia do systemu złych danych, dlatego podczas aktualizowania informacji pracownik powinien zachować maksymalną uwagę, by nie wprowadzić swoich klientów w błąd, którzy dalej w błąd wprowadzą klienta. Jak widać, podążanie za nowinkami technologicznymi, informacyjnymi jest niezbędne do tego, by sprawnie funkcjonować na dzisiejszym rynku. Systemy ERP w znacznym stopniu to ułatwiają, dlatego, jeśli jeszcze nie posiadasz ich w swojej firmie, nie powinieneś dłużej czekać. Firma Integris pomoże ci we drożeniu ich do firmy i zapozna pracowników z mechanizmami ich działania.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *