Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Szukasz zaufanej wypożyczalni samochodów dostawczych w Poznaniu? Regularnie potrzebujesz sprawdzonego i wygodnego auta do transportu niedużych towarów i produktów na terenie wspomnianego miasta? Trafiłeś zatem idealnie! Działalność wypożyczalni samochodów dostawczych NYS skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz instytucji poszukujących niezawodnego partnera w zakresie wynajmu aut dostawczych.

W ofercie NYS posiadamy pięć samochodów dostawczych wyposażonych w nowoczesne akcesoria, takie jak GPS czy klimatyzacja. Więcej na temat samych aut znaleźć można w dziale „Samochody”. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób mieszkających w Poznaniu i okolicach. Niemniej jednak w przeszłości zdarzało się naszej firmie wypożyczać auta, które potem przebywały długą drogą nie tylko na terenie samej Polski, ale również poza krajem. Kilkakrotnie auta stacjonowały również przez dłuży czas poza Polską. Staramy się traktować każdego klienta indywidualnie. Podchodzimy do wykonywanych przez siebie obowiązków z dużą starannością. Przed każdym wypożyczeniem kompleksowo sprawdzamy i przygotowujemy auto.

Przygotowanie auta do wypożyczenia

Zaufanie klienta stawiane jest przeze mnie na pierwszym miejscu. Po złożeniu zamówienia starannie przygotowuję wybrane auto. Zaletą mojej działalności jest to, że mogą otrzymać Państwo zamówione auto dostawcze nie później niż po dwudziestu czterech godzinach od momentu zamówienia. W tym czasie odstawiam auto do zaufanego i profesjonalnego mechanika samochodowego, by wykonał kompleksowy przegląd samochodu. Każde auto jest oczywiście ubezpieczone i posiada niezbędne dokumenty. Jeśli Klient wyrazi taką chęć, za dodatkową opłatą mogę zatankować bak do pełna (w cenie podstawowej bak zatankowany jest do połowy). Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych NYS z Poznania powstała głównie z myślą o Klientach, dlatego działamy w trosce o ich zadowolenie i bezpieczeństwo.

Dostarczenie samochodu do Klienta

samochody dostawczePrzygotowany i w pełni sprawny samochód podstawiam na życzenie Klienta w dowolne miejsce na terenie Poznania oraz trzydzieści kilometrów od miasta. Jeśli Zamawiający wyrazi taką chęć, może odebrać samochód w dowolnie wybranym przez siebie miejscu na terenie miasta. Taka usługa nie jest dodatkowo płatna. Jeśli auto ma być dowiezione poza wyznaczony wcześniej teren, naliczam opłatę dodatkową, którą wcześniej ustalam z Klientem (wszystko zależy od danej odległości). Plusem mojej działalności jest to, że pobieram opłatę zarówno w euro, jak i w złotych polskich.

Działalność dodatkowa

Moje usługi nie ograniczają się wyłącznie do wypożyczania niżej wymienionych samochodów dostawczych. Jestem również kierowcą, dlatego w razie potrzeby sam mogę usiąść za przysłowiowym kółkiem. W takim przypadku Klient musi jednak wcześniej zgłosić chęć zatrudnienia mnie jako przewoźnika czy dostawcę, ponieważ prowadzę działalność jednoosobową i mój grafik jest dość napięty przez najbliższe tygodnie. Przez dwuletni okres działania firmy rozwoziłem już moimi samochodami dostawczymi towary do sąsiednich krajów oraz między innymi do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Portugalii. Jestem otwarty na wszystkie propozycje, dlatego serdecznie zapraszam do skontaktowania się ze mną dzięki utworzonej stronie internetowej.

Transport publiczny w Holandii

Dla ciekawskich zamieszczam jeszcze niewielką notatkę dotyczącą transportu publicznego w Holandii, ponieważ to właśnie tam mieszkałem przez wiele lat. Jeśli planujecie przyjazd do tego wspaniałego kraju, odradzam przede wszystkim okres jesienny (głównie listopad), gdyż w tym czasie mieszkańcy Holandii muszą radzić sobie z dużymi opadami deszczu. Jeśli wybieracie się tutaj w celach zawodowych, polecam oczywiście samochody na wynajem. Podczas zwiedzania kraju można jednak spokojnie wybrać publiczny transport, taki jak autobusy czy pociągi. Jeśli nie musimy nigdzie się spieszyć, z pewnością będzie to dobre rozwiązanie turystyczne. Zaletą Holandii są niewątpliwie autostrady, które znacznie ułatwiają życie mieszkańcom zmotoryzowanym. Sam zresztą niejednokrotnie polecam poruszanie się właśnie po takich drogach.

Wyznaczanie trasy w ramach oferowanych usług

Jako właściciel działalności transportowej staram się sprostać oczekiwaniom Klientów. Dlatego też z myślą o nich uruchomiłem tę stronę. Jeśli chcecie Państwo udać się w celach zawodowych do Holandii i planujecie najem auta w okolicach Hagi, jestem oczywiście do dyspozycji w kwestii ewentualnych porad. Oprócz wymienionych wyżej samochodów oferuję również dodatkowe wyznaczenie najlepszej trasy, dzięki której Państwa podróż minie szybko i przyjemnie. Znam Holandię nie od dziś, ponieważ od dziecka wychowywałem się w tym miejscu u dziadków w okresie wakacyjnym. Jestem w stanie oszacować koszt podróży oraz najlepszą drogę w bardzo krótkim czasie. Bez dodatkowych opłat efektywnie zaplanuję każdą trasę, dlatego zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez stronę internetową. Podobne usługi świadczę również na terenie Poznania, gdzie prowadzę wspomnianą już wcześniej działalność.

Moje doświadczenie oraz solidne usługi cieszą się popularnością wśród wielu mieszkańców Poznania. Jestem szczęśliwy, że oprócz codziennej pracy (na co dzień działam w zupełnie innej branży) mogę również pomagać moim rodakom przyjeżdżającym w różnych celach do Holandii. Mimo iż jest to jedynie pomoc za pośrednictwem tej strony. Oferowane przeze mnie samochody dostawcze są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze części. Od wielu lat dbam o swoje pojazdy niemalże jak o członków rodziny, dlatego ufam, że spełnią Państwa wymogi pod względem szeroko pojętego komfortu oraz bezpieczeństwa. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania na temat oferowanych przeze mnie aut, transportu na terenie Holandii i Poznania czy po prostu pobytu w tym mieście, proszę o kontakt za pośrednictwem strony. Postaram się odpowiedzieć szybko i konkretnie na wszystkie zapytania oraz ewentualne wątpliwości związane z samym wypożyczaniem wcześniej wspomnianych samochodów dostawczych.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *